Sonda
Jak trafiłeś do sklepu ZdroWiewita?
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka Prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego ZDROWIEWITA

 

 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r (RODO) zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników, w związku z korzystaniem przez nich z ofert prezentowanych w sklepie internetowym ZDROWIEWITA, znajdującym się pod adresem zdrowiewita.pl.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w sklepie jest Pharmavitae spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Elizy Orzeszkowej 3/35, 59-820 Leśna, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS: 0000412104 NIP: 613-157-18-58 REGON: 021830840.
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i sprawdzamy ich zgodność z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r (RODO), ustawą dotyczącą sprzedaży na odległość, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 4. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnie i świadomie wyrażonej zgody przez Użytkownika w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 5. Sklep realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
 6. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,
 7. poprzez gromadzenie plików “cookies”,
 8. Sklep zbiera informacje dobrowolnie i świadomie podane przez użytkownika.
 9. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu realizacji zamówienia.
 10. Dane osobowe pozostawione w sklepie nie zostaną sprzedane osobom trzecim, zgodnie z przepisami RODO.
 11. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi i będą udostępniane innym podmiotom tylko w zakresie niezbędnym do wykonania usługi wynikającej z umowy lub zamówienia.
 12. Dane są przetwarzane i udostępniane w czasie trwania umowy z Użytkownikiem i przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane,
 13. W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r (RODO) Użytkownik ma możliwość cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
 14. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do:
 • modyfikacji,
 • zaprzestania przetwarzania jego danych w dowolnym momencie,
 • sprostowania ich,
 • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych
 • do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 1. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności sklepu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego sklepu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny.
 2. W sklepie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Sklepu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez sklep internetowy ZDROWIEWITA. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl